|
dla mnie osobiscie Maaskant nie pasuję do takiej drużyny jak Wisła gdzie potrzebny jest trener z jajem który będzie "grał" z drużyną przez cały mecz a nie tylko obserwował z wzrokiem który mówi "mam w dupie wynik pózniej wyjde na konferencje prasową i popieprzę długi monolog że w następnym meczy będzie lepiej i wszyscy uwierzą"
|