Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2751
Stary 06.11.2010, 00:38
dla mnie osobiscie Maaskant nie pasuję do takiej drużyny jak Wisła gdzie potrzebny jest trener z jajem który będzie "grał" z drużyną przez cały mecz a nie tylko obserwował z wzrokiem który mówi "mam w dupie wynik pózniej wyjde na konferencje prasową i popieprzę długi monolog że w następnym meczy będzie lepiej i wszyscy uwierzą"
Odpowiedz cytując