|
1q2 święte słowa nikt nie pamięta początków Fergusona ale wszyscy go chwalą..
jak widać nie tylko Boss jest niecierpliwy ale i 3/4 tego forum.. Nie mamy zawodników by grać nawet przyzwoicie, taka prawda liczę że w zimie nasz trener spr naszych młodzików i zacznie ich wpuszczać powoli do składu a tych co sie nie nadają zwolnić..
|