Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5539
Stary 05.11.2010, 23:56
flamengista napisał(a):Wyświetl post

W zasadzie jedyny, z którego można być w 100% zadowolonym to był Maciek Szczęsny. Szczególnie darzę go sentymentem za miłe wypowiedzi pod adresem sędziów (szczególnie liniowych) podczas meczu. No i słynna wypowiedź o ścianie płaczu na Łazienkowskiej
Szczęsny i...Angelo.nie wyszło mu w pucharach ale w lidze bronił jak natchniony.Pawełek nadal będzie dla mnie synonimem bardzo nierównego bramkarza i musiał by chyba do końca sezonu grać tak jak teraz, bym trochę zmienił zdanie, co nie zmienia faktu że dziś był graczem meczu.Miał 2 ciężkie interwencje, w tym ta pierwsza to nigdy nie dowiem się jak on to zrobił, oprócz tego kilka niby prostych ale które wcześniej zawalał a tu stoicki spokój i pewność.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując