Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2742
Stary 05.11.2010, 23:52
Według mnie jego największym sukcesem do tej pory jest to ze w drużynie nie ma (lub nie widać ze są) sprzeczek między zawodnikami. Widać ze jeśli są jakieś sytuacje stykowe to jest zasada jeden za wszystkich wszyscy za jednego. To mu trzeba uznać za plus wdlug mnie.
Jednak jak do tej pory jest więcej minusów po jego stronie. Głownie chodzi mi o praktycznie rozpoczynanie ustalania składu od Boukhariego ( to że strzelił dziś bramkę nadal mnie nie przekonuje do tego zawodnika), nietrafione zmiany robione zbyt późno, brak jakiejkolwiek taktyki.
Trenera rozlicza się z wyników i jeśli będziemy wygrywać każdy mecz po takich męczarniach jak dziś ( ale będziemy wygrywać) to może się okazać ze to jest po prostu styl Maskaanta.
Odpowiedz cytując