Wyświetl pojedynczy post
mobik88
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2738
Stary 05.11.2010, 23:45
Moim zdaniem Robert to solidny chłop! Dajmy mu czas, sprzedaliśmy obronę (Marcelo, Diaz, Głowacki, Singlar) oddaliśmy Regginie bardzo dobrego na nasze warunki Alvareza. Myślę że runda wiosenna będzie dużo lepsza po zimowym oknie transferowym (Robert coś doklei do pierwszej 11) i oczywiście zimowym okresie przygotowawczym!

A tak poza tym cieszę się że dziś potrafił zmotywować zespół na derby bo poza Brożkami Sobolem i Małeckim reszta nie wie lub nie wiedziała co znaczą nasze derby!

Powodzenia Robert! Jestem z Tobą i kibice z okolic Tarnowa i Ci z Rzeszowa też
Odpowiedz cytując