Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5537
Stary 05.11.2010, 23:41
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
herb mamy ten sam.
Mówisz o logo SSA.
Mówię o tym, co wg Wikipedii (i wszelkich materiałów marketingowo-promocyjnych) wydarzyło się parę lat temu i z przerwą trwa nadal.

Cytat:
Biała Gwiazda towarzyszyła piłkarzom od roku 1906, chociaż początkowo była bladoniebieska i to w liczbie dwóch sztuk na jednej koszulce. Szybko ograniczono się do jednej gwiazdy, a także zmieniono jej kolor na biały. I tak grano przez następne 93 lata. Wtedy gwiazdę na koszulkach zastąpiono herbem Wisły SSA. Mimo że posiada on małą gwiazdę, decyzja ta nie spodobała się kibicom.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

P.S. Pamiętam jak ktoś na forum pisał o garbatej doli Teraz rozumiem ocb
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując