pan_premier napisał(a):

herb mamy ten sam.
Mówisz o logo SSA.
|
Mówię o tym, co wg Wikipedii (i wszelkich materiałów marketingowo-promocyjnych) wydarzyło się parę lat temu i z przerwą trwa nadal.
Cytat:
|
Biała Gwiazda towarzyszyła piłkarzom od roku 1906, chociaż początkowo była bladoniebieska i to w liczbie dwóch sztuk na jednej koszulce. Szybko ograniczono się do jednej gwiazdy, a także zmieniono jej kolor na biały. I tak grano przez następne 93 lata. Wtedy gwiazdę na koszulkach zastąpiono herbem Wisły SSA. Mimo że posiada on małą gwiazdę, decyzja ta nie spodobała się kibicom.
|
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S. Pamiętam jak ktoś na forum pisał o garbatej doli

Teraz rozumiem ocb
