Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#947
Stary 05.11.2010, 23:38
Jak dla mnie Bunoza może być takim graczem który teraz jest średni a za jakiś czas całkiem niezły. Cleber wspominał że ma potencjał i ja w to wierzę. Dajmy chłopakowi szansę. Każdy by chciał aby nowy zawodnik był gwiazdą od samego początku
Odpowiedz cytując