A ten mecz, co Svitlica gola strzelił? I świętowaliście Mistrza? To remis był, czy porażka?
Co do meczu za tydzień - kolega świetnie napisał, więc tylko przeklejam z innego wątku bo zgadzam się w 1906%:
sandomingo napisał(a):

Skorża z Legią przyjedzie za tydzień zbierać owoce - w dużej mierze - swojej pracy przez mniej więcej półtora sezonu.
Tyle że za tą pracę płaciła mu Wisła, i to płaciła świetnie.
Jak dla mnie Legia będzie faworytem ale to tylko piłka jak mówią piłkarze po przegranych meczach.
|