Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5534
Stary 05.11.2010, 23:33
A ten mecz, co Svitlica gola strzelił? I świętowaliście Mistrza? To remis był, czy porażka?

Co do meczu za tydzień - kolega świetnie napisał, więc tylko przeklejam z innego wątku bo zgadzam się w 1906%:

sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Skorża z Legią przyjedzie za tydzień zbierać owoce - w dużej mierze - swojej pracy przez mniej więcej półtora sezonu.
Tyle że za tą pracę płaciła mu Wisła, i to płaciła świetnie.
Jak dla mnie Legia będzie faworytem ale to tylko piłka jak mówią piłkarze po przegranych meczach.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując