|
Na razie Maskaanta bym nie ruszał. Gramy bardzo nierówno, mamy słabych piłkarzy, ale cały czas jesteśmy w grze.
Scenariusz że my wygrywamy z Legią i Zagłębiem, a Jaga przegrywa z Legią i Koroną na wyjazdach wcale nie jest science-fiction, a wtedy bijemy się o czołówkę na równych prawach.
I można myśleć o wzmocnieniach w zimie.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|