Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2731
Stary 05.11.2010, 23:22
Na razie Maskaanta bym nie ruszał. Gramy bardzo nierówno, mamy słabych piłkarzy, ale cały czas jesteśmy w grze.
Scenariusz że my wygrywamy z Legią i Zagłębiem, a Jaga przegrywa z Legią i Koroną na wyjazdach wcale nie jest science-fiction, a wtedy bijemy się o czołówkę na równych prawach.
I można myśleć o wzmocnieniach w zimie.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując