Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.11.2010, 23:17
Pastwić się nad grą Wisły nie będę. Koń jaki jest każdy widzi.

Wygraliśmy i tylko to się liczy.

Mariusz i Nordin - dziękuje, ze w najważniejszych momentach meczu wiedzieliście jak przyłożyć nogę.

Wisła Pany
Odpowiedz cytując