Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2730
Stary 05.11.2010, 23:17
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, że nam Skorża z Legią nie w.......ą, bo to by była tragedia.
Skorża z Legią przyjedzie za tydzień zbierać owoce - w dużej mierze - swojej pracy przez mniej więcej półtora sezonu.
Tyle że za tą pracę płaciła mu Wisła, i to płaciła świetnie.
Jak dla mnie Legia będzie faworytem ale to tylko piłka jak mówią piłkarze po przegranych meczach.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując