Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2729
Stary 05.11.2010, 23:17
Żałosna od razu - chłop nie rozumie co te imbecyle śpiewają. Darli się, krzyczeli to myślał, że wspierają własną drużynę. Nigdzie indziej na świecie nie ma tak, żeby 98% dopingu było wrzutami na przeciwnika. Został zapytany o atmosferę i powiedział, że podobało mu się, że było głośno..
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując