Jaroo1 napisał(a):

|
Chcialem napisac dluzszego posta ale po chwili zastanowienia powiem tak. Jak zydy nie spadna w tym sezonie to sie chyba zalamie. Sa wtak przechujowej sytuacji, graja tak przechusteczkowo ze jak sie utrzymaja to to bedzie najwiekszy cud swiata.
|
a ja wreszcie przeczytałem Twojego posta w całości
