|
na szczęście wygraliśmy ale to nie zmienia faktu, że mamy trenera analfabetę piłkarskiego i jednego zawodnika imbecyla, który może jest aktywny ale w głowie ma siano i tak mu pewnie zostanie. Jak dla mnie od rundy wiosennej nowy trener i wyjebać przede wszystkim małeckiego już nie mogę patrzyć na tego półgłówka!!!!
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|