Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#923
Stary 05.11.2010, 23:10
na szczęście wygraliśmy ale to nie zmienia faktu, że mamy trenera analfabetę piłkarskiego i jednego zawodnika imbecyla, który może jest aktywny ale w głowie ma siano i tak mu pewnie zostanie. Jak dla mnie od rundy wiosennej nowy trener i wyjebać przede wszystkim małeckiego już nie mogę patrzyć na tego półgłówka!!!!
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując