Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#921
Stary 05.11.2010, 23:09
Co za mecz!
Pierwsza połowa w niezłym tempie, dwie kapitalne interwencje bramkarzy, Pawełek z Saidim i Cabaj z Brożkiem.
I nadchodzi druga połowa, w której Wisła... nic nie gra. Kolejna kapitalna interwencja Maria i po 20 przerzucie Bunozy na skrzydło w końcu zdobywamy gola na wagę 3 punktów! Gola zdobywa najbardziej krytykowany, akcje zaczął 2 w kolejności, a mecz wybronił najbardziej krytykowany piłkarz ostatnich lat. Bardzo dziwny mecz, co nam Jop zabrał w maju oddał teraz w ważnym momencie Kebab.
Odpowiedz cytując