Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#905
Stary 05.11.2010, 22:58
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Ziombel ; ] Jedna wygrana mistrza nie czyni ! Jeszcze w takim stylu, że aż głowa opada... jak można grać taką Padakę !! I nie zmieniajcie obrazu gry, bo graliśmy żenujący futbol !
Od początku rundy wiosennej aż do dzisiaj Wisła grała taką padakę wielokrotnie. W tym meczu nie wydarzyło się wobec tego nic nadzwyczajnego. Wystarczy tylko troszeczkę wysilić pamięć.
Odpowiedz cytując