anthony09 napisał(a):

|
Ziombel ; ] Jedna wygrana mistrza nie czyni ! Jeszcze w takim stylu, że aż głowa opada... jak można grać taką Padakę !! I nie zmieniajcie obrazu gry, bo graliśmy żenujący futbol !
|
Od początku rundy wiosennej aż do dzisiaj Wisła grała taką padakę wielokrotnie. W tym meczu nie wydarzyło się wobec tego nic nadzwyczajnego. Wystarczy tylko troszeczkę wysilić pamięć.