Tiramisu napisał(a):

|
Który to mówił, że nie chce takiego zakończenia, bo ma problemy z sercem? Niechże napisze, bo aż się o niego martwię ;-). Martwić się o przyszłość, po tym jak cierpiałam oglądając ten mecz, będę jutro. Dziś WISŁA PANY!
|
Ja to pisalem, juz mialem wy...c koszem w ogrodku z nerwow jak kuzyn krzyczy gooooooool to mu odpuscilem. Zyje Panowie jest dobrzee ale Malecki to juz zaczyna przeginac tymi kiwkami. Niech mu ktos powie ze Mesim nie bedzie.
A kolega ktory przewidzial bramke w 90 min to szacun