Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#887
Stary 05.11.2010, 22:43
Tiramisu napisał(a):Wyświetl post
Który to mówił, że nie chce takiego zakończenia, bo ma problemy z sercem? Niechże napisze, bo aż się o niego martwię ;-). Martwić się o przyszłość, po tym jak cierpiałam oglądając ten mecz, będę jutro. Dziś WISŁA PANY!
Ja to pisalem, juz mialem wy...c koszem w ogrodku z nerwow jak kuzyn krzyczy gooooooool to mu odpuscilem. Zyje Panowie jest dobrzee ale Malecki to juz zaczyna przeginac tymi kiwkami. Niech mu ktos powie ze Mesim nie bedzie.

A kolega ktory przewidzial bramke w 90 min to szacun
,
Odpowiedz cytując