0 22 napisał(a):

|
Oglądałem chyba wszystkie transmitowane derby Krakowa od powrotu Cracovii do ligi i tak beznadziejnych nie pamiętam.
|
A ja oglądałem wszystkie derby Warszawy od powrotu Polonii do ligi i pamiętam że wszystkie były beznadziejne.
Ważne 3 punkty. Teraz jest święto lasu i trzeba myśleć o kolejnym meczu. Amen.