Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5521
Stary 05.11.2010, 22:40
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem chyba wszystkie transmitowane derby Krakowa od powrotu Cracovii do ligi i tak beznadziejnych nie pamiętam.
A ja oglądałem wszystkie derby Warszawy od powrotu Polonii do ligi i pamiętam że wszystkie były beznadziejne.



Ważne 3 punkty. Teraz jest święto lasu i trzeba myśleć o kolejnym meczu. Amen.
Odpowiedz cytując