Temat
:
Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
RLY
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: ynawia
Offline
#
864
05.11.2010, 22:33
Nourdin Boukhari jest z Maroka i ma tyle wspólnego z kebabem co wy z knedlami.Wiec zastanowcie sie dwa razy co piszecie.
RLY
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RLY
Znajdź inne posty napisane przez RLY