7 kotów napisał(a):

Ja pamietam. Chociazby w Sosnowcu 0:1
W tych przynajmniej jakies setki byly.
Trza przyznac ze ten Saracen z dresovii to niezły kiwajło.
Gdy tylko pchani w gline sie zsypia do ligi nizej, trza bedzie murzyna omamic i wyciagnac.
|
Za to nasz to prawdziwy Nizaryta.
