Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.11.2010, 22:22
Wielki minus dla Maaskanta, że trzymał na boisku Małeckiego. Nie mogliśmy zagrać dobrego meczu skoro graliśmy w 9. Małecki grał tragicznie i kompromitująco i na koniec darł gębę na Żurawia. Kim on jest i co w piłce osiągnął, aby tak się zachowywać. Słaby Sobol i kiepski Garguła grali tak, że jeden klasowy środkowy pomocnik nakryłby ich czapką. Maaskant musi zostać do końca kontraktu, ale martwi fakt, iż nie za bardzo potrafi czytać grę.

Pytanie ile piłkarzy Wisły potrafiłoby dostawić nogę tak jak Boukhari.

Świetny Kirm. 2 piłki światowej klasy. Nie trzeba więcej wymagać.
Ostatnio edytowane przez tormenthor : 05.11.2010 o godz. 22:25.
Odpowiedz cytując