Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
cichy_71
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#831
Stary 05.11.2010, 22:20
Mecz można podsumować jednym zdaniem: Dżihad Bukhariego "pogrąża" naród wybrany na "palestynie"
Ale poważnie to co zaprezentowaliśmy w dniu dzisiejszym nie napawa optymizmem przed następnymi meczami. W drugiej połowie (choć paradoksalnie strzeliliśmy w tedy bramke) w ogóle nie kontrolowaliśmy gry, pełno głupich błędów (fatalny mecz Paljica) praktycznie oprócz akcji bramkowej nie było dobrego dośrodkowania z gry, Patryk jak zawsze aktywny ale również zbyt egoistyczny i "toporny" w rozegraniu, Kirm też nic szczególnego nie pokazał (a na niego liczyłem najbardziej w tym meczu), no i Piotrek w ogóle nie sprawdził się w roli środkowego pomocnika.
Na plus wygrana, kolejny dobry mecz Pawełka w tym sezonie (wiem podpadne większości z was ale dla mnie Mariusz jest najlepszym Wiślakiem w tym sezonie), i przełamanie Bukhariego który do tej pory pokazywał że grać potrafi tylko kompletnie nie radzi sobie z wykończeniem akcji.
Odpowiedz cytując