Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 05.11.2010, 22:18
Mecz kuriozum. Graliśmy straszną padakę w drugiej połowie szczególnie. Zmiany były jakieś absurdalne (Rios za Brożka). Mimo to wygraliśmy, ale trzeba twardo stąpać po ziemi bo to mecz z gatunku tego z Lechią czyli może zamazać prawdziwy obraz.

Parę uwag:
- Pawełek wybroonił nam mecz
- Chavez jakby z każdym meczem lepiej, może tak jak Diaz potrzebuje kilku miesięcy ogrania bo w końcu to jego pierwszy Europejski klub. Może coś z niego być.
- Kirm wygrał nam te spotkanie, dwie kapitalne piłki. Widać że jest w gazie (na tle reszty zespołu).
- Rios to cofnięty napastnik, a nie wysunięty.
- Straszliwa ilość błędów technicznych w przyjęciu
- Bunoza, o jezuuuu jaki on słaby. Te nie trafianie piłki swoją lepszą nogą to nie był przypadek, on po prostu nie umie.
- Piotr Brożek nie nadaje się na podwieszonego napastnika
- Paljic przy szybkim technicznym zawodniku kompletnie się gubi
- Bukhari który nic nie grał trafia i staje się bohaterem. Ironia.
Powód: oczywiście pierwwszy gol Bukhariego, palce szybsze od myśli :P
Ostatnio edytowane przez Baala : 05.11.2010 o godz. 22:25.
Odpowiedz cytując