Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#819
Stary 05.11.2010, 22:17
z taka gra to Legia nas rozjedzie ze tydzien.
to co odstawial Malecki to sie w pale nie miesci. powinien juz po 1 polowie grzac lawe.
druga sprawa to kompletny brak ruchu. nic. wszyscy stoja jak krowki i czekaja na dojenie.
najlepiej to widac przy wyrzucie z autu.
dzisiaj najlepszy Pawelek.

poza tym: WISŁA PANY !!!!!!!!!!
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując