|
z taka gra to Legia nas rozjedzie ze tydzien.
to co odstawial Malecki to sie w pale nie miesci. powinien juz po 1 polowie grzac lawe.
druga sprawa to kompletny brak ruchu. nic. wszyscy stoja jak krowki i czekaja na dojenie.
najlepiej to widac przy wyrzucie z autu.
dzisiaj najlepszy Pawelek.
poza tym: WISŁA PANY !!!!!!!!!!
|