|
Niestety bardzo polubiłem Roberta, wydawał się byc nową jakością ... eh ... zero pomyslu, do kitu zmiany, i denerwuje mnie to ze gramy jednym napastnikiem, ktory jest zmieniany ( a wygladal dobrze) ... do egoista Patryk Małecki na skrzydle ... juz dawno pisalem, ze Patryk powinien grac w ataku jak juz ... czy tylko ja to widze? :|
|