Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2712
Stary 05.11.2010, 22:13
Niestety bardzo polubiłem Roberta, wydawał się byc nową jakością ... eh ... zero pomyslu, do kitu zmiany, i denerwuje mnie to ze gramy jednym napastnikiem, ktory jest zmieniany ( a wygladal dobrze) ... do egoista Patryk Małecki na skrzydle ... juz dawno pisalem, ze Patryk powinien grac w ataku jak juz ... czy tylko ja to widze? :|
Odpowiedz cytując