Ludzie, po co ?
Mówicie, żeby rozliczać roberta po sezonie. Po co ? żebyśmy spadli ?
Kulawik wygrał 2 mecze na 3, a przyszła ta ciota i co my gramy ? cracovia, przegrywa z każdym, i ....a graja lepiej od nas

? Wiem, że to derby, najważniejszy dla nich mecz itp. itd, ale przecież nie powinniśmy wygrać.
Ok, gra zaczyna się od obrony, a obrone mamy słabą, ale przecież w ataku tez nic nie gramy. Pawełek najlepszy w meczu, a jak byliśmy Mistrzem, to był najsłabszy..
Chłopaki w ME wygrywają siódmy mecz, któryś do pudła, i czemu nikogo nie ma w 1 składzie, skoro nowi piłkarze są słabi.
Po co gra kebab ?
Co to za zmiany ?
Wisła ma grać 4-5-1

?
2 dwutygodniowe przerwy i nic.
Nie ma motywacji, motoryki.
Za co mamy robertowi dawać kredyt zaufania

Kulawik jak wróci, to zrobimy lepszy wynik......