Temat
:
Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
fighter1906
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: ŻARN☆ÓWKA
Offline
#
758
05.11.2010, 22:03
ha jakie mają miny pejsy;d to jest piękne!!;d
ha i te żałosne okrzyki hej hej cracovia ;d
fighter1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fighter1906
Znajdź inne posty napisane przez fighter1906