Temat
:
Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
mhl_pl
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
603
05.11.2010, 21:39
Gry Wisły nie da sie oglądac.. trzeba to najprosciej wytlumaczyc jak sie da.. mamy slabych pilkarzy a drużyna gra totalne dno.. nie wiem jak to będzie;/
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
mhl_pl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mhl_pl
Znajdź inne posty napisane przez mhl_pl