Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
mhl_pl
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#603
Stary 05.11.2010, 21:39
Gry Wisły nie da sie oglądac.. trzeba to najprosciej wytlumaczyc jak sie da.. mamy slabych pilkarzy a drużyna gra totalne dno.. nie wiem jak to będzie;/
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
Odpowiedz cytując