|
Jak dla mnie to zwycięskiego gola może strzelić bramkarz z przewrotki z własnego pola karnego uderzając w piłkę piętą i po przeturlaniu jej przez całe boisko.
Co zaś do tego spotkania to ja wiem czy na farcie Energie cisnęło cały mecz, dostało gola z kontry i potem próbowali przebić mur. Udało się
|