Od kogo chcesz więcej ambicji? naszej Wieży Babel? Kto tam zna smak derbów? Brożki, Małecki, Pawełek, kto jeszcze? Garguła, Wilk bo Polacy. Tu nie ma kto im przypomnąć że dla kibiców to właśnie mecz z pejsami jest meczem rundy. Nawet trener, który uważa że to "zwykły mecz"...