Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#535
Stary 05.11.2010, 21:19
Cytat:
wiecej ambicji!!!
Od kogo chcesz więcej ambicji? naszej Wieży Babel? Kto tam zna smak derbów? Brożki, Małecki, Pawełek, kto jeszcze? Garguła, Wilk bo Polacy. Tu nie ma kto im przypomnąć że dla kibiców to właśnie mecz z pejsami jest meczem rundy. Nawet trener, który uważa że to "zwykły mecz"...
Odpowiedz cytując