Temat
:
Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
matkur
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
509
05.11.2010, 21:06
ojjjj wyłożyłbym kilkaset ojro na drugiego napastnika, bo irytuje mnie ta gra z osamotnionym Brożkiem.
matkur
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matkur
Znajdź inne posty napisane przez matkur