Temat
:
Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
mobik88
Member
Od: 07.2010
Offline
#
505
05.11.2010, 21:03
Uparli się na Małego i już go będą tak gnoić do końca, Mały im jeszcze pokaże szkoda że nie strzelił w tej jednej swojej sytuacji.
Wilk za Gargułę na drugą połowę, Wilk walczy jak lew
taki jest potrzebny!
Zmiećmy craxę w pył.
mobik88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mobik88
Znajdź inne posty napisane przez mobik88