Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
mobik88
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#505
Stary 05.11.2010, 21:03
Uparli się na Małego i już go będą tak gnoić do końca, Mały im jeszcze pokaże szkoda że nie strzelił w tej jednej swojej sytuacji.

Wilk za Gargułę na drugą połowę, Wilk walczy jak lew taki jest potrzebny!

Zmiećmy craxę w pył.
Odpowiedz cytując