Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#483
Stary 05.11.2010, 20:58
Pozwolę sobie zacytować moje słowa z tematu o pucharach: Szczęsciu trzeba pomóc: dośrodkowanie Kriwca gdy padła 2 bramka dla Amici bardzo dobre.Teraz odpowdzcie sobie na pytanie: Widzicie takie dośrodkowanie w wykonaniu naszych piłkarzy? Ja widzę tylko wyje***ie piłki w trybuny przez Małeckiego lub innego grajka.
Dlaczego on wykonuje dośrodkowania jak nie umie dośrodkować ?!
Odpowiedz cytując