|
Pozwolę sobie zacytować moje słowa z tematu o pucharach: Szczęsciu trzeba pomóc: dośrodkowanie Kriwca gdy padła 2 bramka dla Amici bardzo dobre.Teraz odpowdzcie sobie na pytanie: Widzicie takie dośrodkowanie w wykonaniu naszych piłkarzy? Ja widzę tylko wyje***ie piłki w trybuny przez Małeckiego lub innego grajka.
Dlaczego on wykonuje dośrodkowania jak nie umie dośrodkować ?!
|