Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
Kołek
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Przemyśl/Kraków (26)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 05.11.2010, 20:34
widac mecz z Lechia i wygrana to był przypadek, dalej myslicie ze wygramy bez problemu dzisiaj, jakby zakryc koszulki to graja dwie rownorzedne druzyny, kto by pomyslal ze do tego kiedys dojdzie...
Odpowiedz cytując