Temat
:
Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
Kołek
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Przemyśl/Kraków (26)
Offline
#
389
05.11.2010, 20:34
widac mecz z Lechia i wygrana to był przypadek, dalej myslicie ze wygramy bez problemu dzisiaj, jakby zakryc koszulki to graja dwie rownorzedne druzyny, kto by pomyslal ze do tego kiedys dojdzie...
Kołek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kołek
Znajdź inne posty napisane przez Kołek