kreseq napisał(a):

Bill Gates, Carlos Slim, Warren Buffett, Mukesh Ambani, Stefan Persson – ci panowie otrzymali od kibiców Polonii Warszawa list, w którym ci proszą o wsparcie w dążeniu do nowego stadionu przy Konwiktorskiej.[/i]
Jak to skomentowac? No jak... ?
|

Już im JW nie wystarczy?
Może niech napiszą do Owsiaka, unicefu albo ONZ.