|
Lech ostatnio gra zdecydowanie lepiej od nas i robią dobry wynik w Europie. Ja juz nie pamietam takich spotkan, bysmy z czołową drużyną grali łeb w łeb.
Jedynie Barcelona, ale przegraliśmy 4-0 u nich, więc mogli sobie pozwolić na fory. Będę im dalej kibicował w lidze europejskiej, bo grają tam na prawdę nieźle.
|