Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6438
Stary 05.11.2010, 19:04
Lech ostatnio gra zdecydowanie lepiej od nas i robią dobry wynik w Europie. Ja juz nie pamietam takich spotkan, bysmy z czołową drużyną grali łeb w łeb.

Jedynie Barcelona, ale przegraliśmy 4-0 u nich, więc mogli sobie pozwolić na fory. Będę im dalej kibicował w lidze europejskiej, bo grają tam na prawdę nieźle.
Odpowiedz cytując