Groniol napisał(a):

Ja mam małe pytanie...
Wisła Krakbet gra z kupczykiem w Myślenicach.
Jestem zielony w sekcjii futsalu więc....
Czy każdy mecz Wisły Krakbet będzie rozgrywany w Myślenicach?
Ps. Chodź to dopiero za dwa tygodnie już teraz wszystkich zapraszam
do Rudy Śląskiej na mecz z Gwiazdą Ruda Śląska !!
|
Mecze u siebie rozgrywane są na hali Bronowianki. W meczu z Kupczykiem Wisła jest gościem.