|
Ja mam małe pytanie...
Wisła Krakbet gra z kupczykiem w Myślenicach.
Jestem zielony w sekcjii futsalu więc....
Czy każdy mecz Wisły Krakbet będzie rozgrywany w Myślenicach?
Ps. Chodź to dopiero za dwa tygodnie już teraz wszystkich zapraszam
do Rudy Śląskiej na mecz z Gwiazdą Ruda Śląska !!
Powód: Tylko WISŁA !
Ostatnio edytowane przez Groniol : 05.11.2010 o godz. 18:16.
Gůrny Ślůnsk – historyczno krajina rozlygowano na teryńe Polski a Czeskij Republiki we dorzyczu gůrnyj Uodry a poczůnkowygo bjygu Wisły, połedńowo-wschodńo tajla Ślůnska.
ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI !!
|