Kubi napisał(a):

|
kiedy pirat z karaibów dostanie bana?
|
Proszę ze mnie zejść.
Mam swoje do powiedzenia i nie mam zamiaru rezygnować z prawa głosu, na forum publicznym.
Wiem że wielu mój głos i zdanie jest nie na rękę i się z nim nie zgadzają, ale widocznie nie jesteście wystarczająco przygotowani merytorycznie by polemizować. Przynajmniej tak to wygląda.
Bana odbiorę jako sankcję ze względu na to co piszę- chodzi o fakty i o rzeczywistość. Zobaczymy więc czy nadal to co jest pisane publicznie i komuś jest nie na rękę będzie karane odebraniem głosu. Bo tak najłatwiej.