Mecz coraz bliżej i ja zaczynam się również stresować

Innej opcji niż zwycięstwo nie biorę pod uwagę. Cracovia jest tak słaba, że musimy z nią wygrać i żadne bajki odnośnie tego, że derby rządzą się swoimi prawami nie uwierzę.
Wisełko Tylko Zwycięstwo!!!