Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
lucas1906
Member
 
 
Od: 05.2010
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 05.11.2010, 17:45
Mecz coraz bliżej i ja zaczynam się również stresować Innej opcji niż zwycięstwo nie biorę pod uwagę. Cracovia jest tak słaba, że musimy z nią wygrać i żadne bajki odnośnie tego, że derby rządzą się swoimi prawami nie uwierzę.

Wisełko Tylko Zwycięstwo!!!
Odpowiedz cytując