|
Sprecyzuje it - uważam że nie będą ale są uciszeni. Uciszony jest D.O który jako kibic własciwie jedyny który coś działał (nie umniejszam zasług SKWK ale jako że wyszła sprawa treningu noworocznego to być może niewiele mogli zrobić), a nikt inny nic nie zrobi- tego jestem pewien
|