Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10890
Stary 05.11.2010, 16:40
harimata napisał(a):Wyświetl post
Komorowski chce odznaczyć Michnika Orderem Orła Białego To że to odznaczenie nie odzwierciedla tego co powinno to już wiedziałem po tym jak dostał je Bartoszewski, Mazowiecki i Samsonowicz. Tuska podziękował jeszcze Michnikowi za wsparcie medialne ,,Uważam, że mało kto zasłużył się tak dla ojczyzny jak Adam Michnik,, Już nie mówię o kłamstwach w sprawie zamachu terrorystycznego na biuro poselskie PiS.

Zaborca wygrywa Polska przegrywa.
Order Orła Białego ustanowił August II Mocny król Polski i elektor saski. Człowiek, którego działania i czyny spowodowały uzależnienie Rzeczypospolitej Polskiej od Rosji (Sejm Niemy 1717r.). Michnik na tym polu ma również dokonania (lata 80-te i wizyta w Moskwie chyba 88 na temat zmian w PRL). Należy się.


A może tu chodzi o http://http://pl.wikipedia.org/wiki/Order_Or%C5%82a_Bia%C5%82ego_%28Rosja%29 ten order ?
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!