Artykuł na stronie SKWK nie jest jak podkreślono stanowiskiem SKWK tylko pana Roberta Szymańskiego prywatną opinią. Ja się z nią osobiście nie zgadzam i uważam, że Wisła ma większe problemy niż jedno zdanie, które trener wypowiedział na konferencji prasowej odpowiadając na czyjeś pytanie. Agresja autora artykułu może świadczyć bądź o frustracji (tu nie byłbym zdziwiony, bo z mediów wynika, że Lech cacy a Wisła be) bądź - jeśli zostało to napisane na zimno - o przygotowaniu koziołka ofiarnego. Jeśli frustracja to ciekawe, że jej obiektem nie są służby Lecha bądź media tylko trener własnego klubu, a jeśli przygotowanie koziołka ofiarnego, to.... (ech lepiej już niech to Wolfy napisze skoro chce monopol na czarnowidzenie)
No i nadzieja 1q2 jest moją nadzieją
