Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2695
Stary 05.11.2010, 16:14
Nie wierzę w zwolnienie Maaskanta.
To tak jakby ktoś kazał Kubicy maluchem ścigać się z Ferrari i jeszcze pytać dlaczego nie wygrał.
Nikogo nie podejrzewam o taką głupotę.
Odpowiedz cytując