regan napisał(a):

Czyli nt zarobkow prezesa Basałaja tez moze sie wypowiadać? Demokracja nie? Ciekawe jakby Basałaj zareagował...
Jak pracujesz gdzies u kogos, to masz prawo dbac o dobry wizerunek jego firmy, nie ma tu demokracji... Ciekawe czemu Ochalika zwolnili w polowie roku Ciekawe za co? Za demokrację... U nas w klubie nie dba się o wizerunek... media mogą nami szarpac, trener moze sobie mówić negatywnie o kibicach, a klub ma to gdzieś... dziwią sie ze sponsorów nie ma... ale mamy za to demokrację...
|
Zmieniasz temat
U nas w klubie dba się o wizerunek raczej kiepsko choć od czasu gdy nie mieliśmy ani prezesa ani dyrektora sportowego i był jeden czeski film trochę się zmieniło na korzyść. Ale to inny temat.