Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2686
Stary 05.11.2010, 15:38
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
A o co tobie chodzi? Bo mnie tylko o to, żeby zanim się komuś odmówi swobody wypowiedzi samemu się zamknąć.
Jedziemy na tym samym wózku nie? To czemu ktoś(Maskant) ma nam kółka podcinać, chodzi o to, że prawo wypowiadania oczywiście ma... ale czasem nie wypada... Bo Ci ludzie oprócz tego, ze przeciwstawili się nie uciekając przy czym nie zbłaźnili honoru Wisły przejechali dosc długą drogę po to by on i jego pupile od siedmiu boleści czuli wsparcie... Czasem nie wypada pewnych rzeczy mówić i kolega ma racje, niech zajmie się trenerką a nie komentarzami nt. naszego zachowania... Bo tak jak ty i on nie wie co sie dokladnie działo, a w GW piszą różne rzeczy...

1q2 - Wyraził sie negatywnie, to wystarczy... Jak mamy dbać o wizerunek ma sie wypowiadać w superlatywach a jesli chce kręcić nosem to za kulisami... bo to uderza w wizerunek, o ktorym tu pisze po raz piętnasty, jak teogo nie rozumiecie to nie piszcie nic o marketingu, w innych tematach bo wychodzi wasza kompetencja w tej sprawie i już groteska się z tego robi...
Ostatnio edytowane przez regan : 05.11.2010 o godz. 15:48.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując