Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline
#
4542
05.11.2010, 15:33
ZwrABG
napisał(a):
Nigdzie nie ma gry w sklepach ani w Media-Markt ani w Empiku na Zakopiance -.-
tylko w saturnie w Galerii Krakowskiej jest jak narazie
Zawsze Wierni i Odd
ani - WISŁY KRAK
ÓW chuligani !!
*Michael*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *Michael*
Znajdź inne posty napisane przez *Michael*