Wyświetl pojedynczy post
kaff
Member
 
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6431
Stary 05.11.2010, 15:09
Parma - ok, było szczęście
Lazio - ... raczej go nie było, co nie?
nie rozumiem was baranki z Lecha, po co tu siedzicie? idźcie sie rozpływać nad swoim klubem u siebie
LP1 ty jak widać bardzo zawdzięczasz swojej drużynie ostatnie MP, mając Jopa a avatarze,
sam się przyznajesz, że to my przegraliśmy MP a nie wy wygraliście, i tak tu jest mowa o braku szczęścia u Wisły

rany, jak wygrywaliśmy w Pucharach do głowy mi nie przychodziło lecieć na inne fora klubowe i się chełpić z radości
ludzie, żyjcie swoim życiem, nie innych

chyba, że Wasze jest mało ciekawe...
w tym pasujecie idealnie z Cracovią.
Ostatnio edytowane przez kaff : 05.11.2010 o godz. 19:46.
Wszystko co wiem o moralności i obowiązkach zawdzięczam piłce nożnej.
A.Camus
Odpowiedz cytując