Wyświetl pojedynczy post
Bialix
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6430
Stary 05.11.2010, 15:04
FajQ, to jest właśnie jakby nie było plaga z zachodu, jak stonka :]

Lech wygrał, jest pierwszy idzie im dobrze, spoko niech se grają. Jednak nawet rewelacyjne zaprezentowanie się w Europie nijak się ma do katastrofy w lidze. Co Lechowi z pucharów, jak może spaść oczko niżej w klasie rozgrywkowej?

Brakuje Wam wyważenia między tym co ważne a tym co ważniejsze. Wasze grajki wypruwają z siebie 200% mocy na jeden mecz co 2 tygodnie a potem jest bieda w lidze. I nie ma się co chwalić 4:1 z nami, bo to obecnie żadna sztuka (niestety).

Poza tym jest jedna rzecz, która odróżnia faktyczną dominację Wisły sprzed lat od wyimaginowanego prymatu Lecha. Wisła gniotła w Europie i przy okazji w lidze nikt nie mógł jej dorównać. Lech gra może i dobrze z PUEFA, ale w lidze jest dramat. Jak to wyjaśnisz :]
Ostatnio edytowane przez Bialix : 05.11.2010 o godz. 15:08.
Odpowiedz cytując