Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2668
Stary 05.11.2010, 14:56
krowczax napisał(a):Wyświetl post
Gdybym był trenerem i kibice rozjebaliby stadion to nie czułubym do nich szacunku tylko najwyższy rodzaj pogardy, bo kilkuset niedorozwiniętych skur**synów niszczyłoby opinię 'swojego ukochanego' klubu, która to budowana była przez dziesiątki lat.

Wymądrzać sie? Bez jaj. Jest zbrodnia - musi być kara. Proste i logiczne.
....A JEGO MAĆ!!!!! Moze nawet na nas srać!!! Jego sprawa, ale wypowiadać ma się dyplomatycznie!! Ma dbać o wizerunek klubu, tak jak dbają o niego w Poznaniu... a nie tak jak napisałem srać sobie do ogródka... Lech jest mądrzejszy bo sra nam, a my jestesmy kretynami, bo ciągle sramy sobie i to nietylko w tym temacie...

A ty pirat co masz do powiedzenia? Kozaka zgrywasz a gdzie byłeś podczas meczu?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując