krowczax napisał(a):

Gdybym był trenerem i kibice rozjebaliby stadion to nie czułubym do nich szacunku tylko najwyższy rodzaj pogardy, bo kilkuset niedorozwiniętych skur**synów niszczyłoby opinię 'swojego ukochanego' klubu, która to budowana była przez dziesiątki lat.
Wymądrzać sie? Bez jaj. Jest zbrodnia - musi być kara. Proste i logiczne.
|
....A JEGO MAĆ!!!!! Moze nawet na nas srać!!! Jego sprawa, ale wypowiadać ma się dyplomatycznie!! Ma dbać o wizerunek klubu, tak jak dbają o niego w Poznaniu... a nie tak jak napisałem srać sobie do ogródka... Lech jest mądrzejszy bo sra nam, a my jestesmy kretynami, bo ciągle sramy sobie i to nietylko w tym temacie...
A ty pirat co masz do powiedzenia? Kozaka zgrywasz a gdzie byłeś podczas meczu?